Võta osa!

Töötame ööpäevaringselt, et kaitsta ja aidata pagulasi üle maailma. Jätkamiseks on aga vaja teie abi.

UNCHRi aitamiseks on mitmeid viise. Üks võimalus on teha annetus, mida kasutatakse meie ülemaailmsete tegevuste rahastamiseks. Annetamine on lihtne ning võite annetada palju soovite – ka väike panus on abiks.

Teine võimalus toetamiseks on tõsta teadlikkust. See on võimalik meie sotsiaalvõrgustike kaudu või kogudes raha kohalikus kogukonnas.

Võtame ka vastu praktikante ja ÜRO vabatahtlikke meie peakorteris ja mujal.

Toetage UNCHRi juba täna.

 

Hoia end kursis meie viimaste uudiste ja lugudega

Ärge unustage jagamast meie postitusi oma sõpradega.

Anneta

Raha annetamine on lihtne. Võite panustada mis tahes summa – kõik läheb otse meie tegevuste rahastamiseks üle maailmas. Tehke annetus.

Töötage meiega

Töötame kogu maailmas. Otsige vabu töökohti.

Hakake vabatahtlikuks

Vabatahtlikuks saamise ja selle protsessi kohta leiad rohkem teavet ÜRO vabatahtlike kodulehelt. Vabatahtlik on võimalik olla ka veebikeskkonnas läbi meie veebivabatahtlike teenistuse.

Praktika

Ootame taotlusi kõikidelt ning valime välja teatud arvu praktikante aasta jooksul. Rohkem teavet.

Õppematerjalid

Selleks, et õpetada igas vanuses lastele pagulasküsimustega seonduvat, oleme koostanud mitmeid õppematerjale ja loonud õpetajate veebigrupi, kus nad saavad vahetada ideid ja arutleda ainekavade üle. Rohkem teavet ja registreerimisvormi leiate jaotusest Vahetus.

Aitame elusid üles ehitada.

Ettevõtjatel on aitamiseks palju praktilisi võimalusi, alustades pagulaste ühistegevuse loomise aitamisega ja neile ettevõtlusoskuste õpetamisega, ning lõpetades oskuslike ja väljaõpetatud inimeste töölevõtmisega. Rohkem teavet selle kohta, kuidas teie ettevõte saab aidata, vaadake alalõiku Toimetulek.

Organiseerige sündmus.

Kas soovite toetada UNHCRi erisündmusi või teha teavitustööd põgenema sunnitud inimeste kohta? Oma panuse andmiseks ja osalemiseks on mitmeid võimalusi. Siin on mõned ideed:

  • Korraldage maailma pagulaste päeva üritus – näidake teemakohast filmi sunniviisiliselt ümberasustatud inimestest või tähistage mitmekultuurilisust.
  • Organiseeri pagulasküsimustega seotud arutelu oma kodus, pühapaigas või kohalikus kogukonnakeskuses. Võtke ühendust oma lähima UNHCRi esindajaga ja küsige ideid, miks mitte ka esinejat.
  • Pidage debatt teile olulise teema üle. Näiteks, kes on pagulane? Millised õigused pagulastel on? Mis on varjupaik? Mida saaksid üksikisikud ja kogukonnad aitamiseks teha?

Toetajad erasektorist

Loe, kuidas saate aidata.