'
;

UNHCR pasaulyje

UNHCR darbuotojai visam pasaulyje. 2020 m., UNHCR dirba 135 šalyse, nuo didžiausių sostinių iki atokiausių ir dažnai pavojingų kampelių.

Kur beatvyktų pabėgėliai, mes glaudžiai bendradarbiaujame su valstybėmis norėdami užtikrinti kad jie gerbia 1951 m. Pabėgėlių konvenciją.

90 procentų UNHCR darbuotojų atsakingi už humanitarine pagalba ir apsauga, bei padeda pabėgėliams, priverstinai perkeltiems asmenims ir visais, kuriais rūpinasi UNHCR.

Likęs personalas dirba centrinėje būstinėje Ženevoje ir musu pasauliniuose paslaugų centruose Budapešte, Kopenhagoje ir Amane, kurie teikia pagalbą UNHCR organizacijai.

Daugiau apie mūsų darbą atskiruose pasaulio regionuose galite skaityti čia (anglų kalba).

Afrika

Artimieji Rytai ir Šiaurės Afrika

Azija ir Ramusis vandenynas

Šiaurės ir Pietų Amerika

Europa

 

Darbas ekstremaliose situacijose

UNHCR nuolatos veikia ekstremaliose situacijose, todėl privalome greitai priimti sprendimus ir dirbti. Ar tai būtų konfliktas, kuris priverčia žmonės bėgti iš savo namų, ar politinis sukilimas, kuris priverčia populiaciją per naktį išsikelti, UNHCR egzistuoja tam, kad suteiktų pagalbą ir paramą.

UNHCR ekspertai yra pasiruošę skubiai dislokacijai visame pasaulyje. Pasaulinio tiekėjų tinklo, specializuotų tarnybų ir partnerių dėka, mes galime pradėti skubios operacijos vykdymą per 72 valandas.

Galite paskaityti daugiau apie šiuo metu egzistuojančias ekstremalias ir krizines situacijas, kuriuose dalyvauja UNHCR ir kur padeda ne savo noru persikėlusioms populiacijoms (anglų kalba)

Etiopija, Tigray ekstremali situacija

Rohinja ekstremali padėtis

Kongo Demokratinė Respublika

Pietų Sudanas

Sirija

Venesuelos situacija

Jemenas

Sahelio regionas

Centrinės Afrikos Respublika

Daugiau informacijos apie mūsų atliekamą darbą Šiaurės ir Baltijos šalyse rasite čia.