'
;

Prisidėkite

Be perstojo dirbame, siekdami apsaugoti ir padėti pabėgėliams visame pasaulyje. Tačiau tik su jūsų pagalba galėsime tą daryti ir toliau.

Yra daugybė būdų padėti UNHCR. Vienas iš jų – paaukoti pinigų, kurie bus panaudoti tiesiogiai dirbant su pabėgėliais visame pasaulyje. Tai atlikti visai nesudėtinga, o aukoti galite tiek, kiek norite – net ir mažiausia suma yra labai reikalinga.

Kitas būdas padėti – informacijos skleidimas, sekant mus socialinėje žiniasklaidoje ar padedant rinkti aukas vietos bendruomenėse.

JT savanoriai ir stažuotojai(??) yra labai laukiami mūsų pagrindiniame biure ir kitur.

Paremkite UNHCR dabar(??)

Sužinokite paskutines naujienas ir įvykius

Ir nepamirškite dalintis mūsų įrašais su savo draugais.

Paaukokite

Pinigų aukojimo procesas yra nesudėtingas. Galite aukoti bet kokią sumą, kuri bus panaudota tiesioginiam darbui su pabėgėliais visame pasaulyje. Paaukoti.

Darbo galimybės

Dirbame visame pasaulyje. Peržiūrėti laisvas darbo vietas(??).

Savanoriauk

Sužinokite, kokie įgūdžiai reikalingi norint tapti tiesiogiai su žmonėmis dirbančiu savanoriu ir kaip tą padaryti – apsilankykite JT savanoriai(??). Norintiems savanoriauti internetu padės internetinė savanorystės(??) tarnyba

Stažuotės

Džiaugiamės kiekviena paraiška ir per metus priimame ribotą skaičių stažuotojų. Sužinoti daugiau(??).

Atviri duomenys

Savo duomenų portalą padarėme atvirą, kad kūrėjai galėtų sukurti naudingų įrankių. Informacija gali būti pasiekiama per viešą taikomųjų programų programavimo sąsają (API) arba galima ją atsisiųsti csv failų forma. Norėdami gauti informacijos apie nuo 1951 m. kaupiamą demografinę statistiką, apsilankykite mūsų demografinės statistikos svetainėje. Apsaugos sumetimais kai kuri informacija yra redaguota.

Mokomoji medžiaga

Siekdami įvairaus amžiaus vaikams padėti suprasti pabėgėlių problemas, sukūrėme mokomosios medžiagos bei internetinę grupę mokytojams, kur jie gali keistis idėjomis ir aptarti pamokų planus. Norėdami sužinoti daugiau ir prisijungti, apsilankykite mainams skirtame puslapyje(??).

Padėkite atstatyti gyvenimus

Bendrovės gali padėti įvairiais praktiniais būdais – pradedant pabėgėlių skatinimu burtis į kooperatyvus ir gilinti savo verslo žinias, baigiant kvalifikuotų ir mokytų darbuotojų samdymu. Norėdami sužinoti, ar jūsų bendrovė galėtų padėti, apsilankykite pragyvenimo šaltinio skyriuje(??).

Suorganizuokite renginį

Ar norėtumėte prisidėti prie UNHCR organizuojamų specialiųjų renginių? O gal norėtumėte skleisti informaciją apie žmones, kurie buvo priversti palikti savo namus? Prisidėti galite daugybe būdų. Štai keletas idėjų:

  • Surenkite pasaulinės pabėgėlių dienos vakarėlį, kurio metu pažiūrėkite teminį filmą apie priverstus persikelti asmenis ar atiduokite duoklę daugiakultūriškumui.
  • Namuose, garbinimo vietoje ar bendruomenės centre surenkite diskusiją apie pabėgėlius. Susisiekite su artimiausiu UNHCR biuru ir paprašykite pasidalinti idėjomis, o gal net atsiųsti savo atstovą.
  • Surenkite debatus jus dominančia tema, pavyzdžiui, kas yra pabėgėliai? Kokias teises jie turi? Kas yra prieglauda? Kaip asmenys ir bendruomenės gali padėti?

Privataus sektoriaus pagalba

Sužinokite, kaip galite padėti(??).