Iesaisties

Mēs nepārtraukti strādājam, lai aizsargātu un atbalstītu bēgļus visā pasaulē. Tomēr, lai turpinātu, mums vajadzīga jūsu palīdzība.

Palīdzēt ANO Bēgļu aģentūrai var dažādos veidos.

Viens palīdzības veids ir ziedojums. Ziedot varat tik, cik vēlaties — vērtīga būs jebkura summa. Atbalstiet UNHCR

Vēl viens veids, kā varat palīdzēt, ir veicināt izpratni, sekojot mums sociālajos tīklos vai palīdzot vākt līdzekļus.

Mēs aicinām arī praktikantus un ANO brīvprātīgos mūsu galvenajā birojā un citās struktūrvienībās.

 

Uzziniet jaunākās ziņas un notikumus

Ziedot

Naudas ziedošana ir vienkāršs process. Jūs varat ziedot jebkādu summu, un tā pilnībā tiks novirzīta palīdzības operācijām visā pasaulē.

Vakances

Mēs strādājam visā pasaulē. Uzziniet par aktuālajām vakancēm.

Brīvprātīgo darbs

Uzziniet, kas jādara, lai kļūtu par brīvprātīgo, apmeklējot sadaļu ANO brīvprātīgie. Varat iesaistīties arī tiešsaistes brīvprātīgo kustībā, ko koordinē Tiešsaistes brīvprātīgo dienests.

Prakses iespējas

Mēs pieņemam pieteikumus no ikviena, un uzņemam noteiktu skaitu praktikantu visu gadu. Uzziniet vairāk.

Mācību materiāli

Lai palīdzētu visu vecumu bērniem mācīties par bēgļu jautājumiem, esam izstrādājuši mācību materiālus.

Palīdziet atjaunot dzīves

Daudz praktiskas palīdzības var sniegt arī uzņēmumi, palīdzot bēgļiem izveidot kooperatīvus un uzlabot uzņēmējdarbības prasmes, kā arī pieņemot darbā prasmīgākos un izglītotākos no viņiem. Lai uzzinātu, vai jūsu uzņēmums var palīdzēt, lūdzam apmeklēt sadaļu Livelihoods.

Pasākumu rīkošana

Vai vēlaties palīdzēt UNHCR, sarīkojot pasākumu vai izplatot informāciju par cilvēkiem, kuri bijuši spiesti bēgt no savām mājām? Ir daudz veidu, kā varat palīdzēt un piedalīties. Lūk, dažas idejas:

  • Noorganizējiet pasaules bēgļu dienas svinības — parādiet kādu filmu par piespiedu pārvietošanas un multikulturālisma tēmu.
  • Sarīkojiet savā mājā, pielūgsmes vietā vai kultūras centrā diskusiju par bēgļu tēmu. Varat sazinieties ar tuvāko UNHCR biroju un lūgt palīdzību ar idejām un, iespējams, pat kādu vieslektoru.
  • Sarīkojiet debates par jums svarīgu tēmu — piemēram, kas ir bēglis? Kādas ir bēgļu tiesības? Kas ir patvērums? Kādu palīdzību var sniegt atsevišķi cilvēki un kopienas?

Atbalstītāji no privātā sektora

Uzziniet, kā varat palīdzēt.