'
;

Prominenti atbalstītāji

Mēs esam laimīgi, ka esam spējuši ap sevi sapulcēt mazu draugu loku, kuru ietekme, atdeve un smagais darbs ļauj mums atbalstīt un aizsargāt miljoniem cilvēku visā pasaulē, kuri ir bijuši spiesti pamest savas mājas.

Īpašā sūtne (??)

Pēc gadiem ilgas līdzdarbības UNHCR aktivitātēs Andželīna Džolija (Angelina Jolie) 2012. gada aprīlī tika iecelta par īpašo sūtni.

Savu paplašināto pienākumu ietvaros Džolija koncentrējas uz lielām krīzēm, kas izraisa masu populācijas pārvietošanu, uzņemoties aizstāvību, kā arī, pārstāvot UNHCR un Augsto komisāru diplomātiskā līmenī. Tāpat viņa sadarbojas ar lēmumu pieņēmējiem globālos pārvietošanas jautājumos. Ar savu darbu viņa ir palīdzējusi sniegt savu artavu vitāli svarīgā procesā, meklējot risinājumus cilvēkiem, kas bijuši spiesti pamest savas mājas.

Pirms tam, proti, no 2001. līdz 2012. gadam Džolija pārstāvēja UNHCR kā labās gribas vēstniece. Viņa ir nepagurstoši strādājusi, veicot vairāk nekā 50 klātienes misiju un kļūstot par ietekmīgu aizstāvi bēgļu un pārvietošanas jautājumos.

Labās gribas vēstnieki (??)

Labās gribas vēstnieki ir starp visatpazīstamākām UNHCR publiskajām sejām. Viņi palīdz popularizēt mūsu organizāciju ikvienā pasaules nostūrī, pateicoties savai ietekmei, atdevei un smagajam darbam.

Pazīstami atbalstītāji

Mūsu augsta profila atbalstītāji ir apliecinājuši savu apņemšanos piedalīties UNHCR darbā, regulāri izmantojot savu ietekmi, atdevi un smago darbu, lai iegūtu līdzekļus, vairotu izpratni un iestātos par bēgļiem.