#WithRefugees

Pasaulyje, kuriame smurtas kiekvieną dieną priverčia šimtus šeimų bėgti, kad išgyventų, UNHCR, JT Pabėgėlių agentūra, tiki, kad atėjo tinkamas laikas parodyti šalių lyderiams, kad pasaulio visuomenei rūpi pabėgeliai (#WithRefugees). Šiuo tikslu UNHCR birželio mėnesį paskelbs #WithRefugees peticiją, kurios tikslas – išsiųsti žinią vyriausybėms, kad jos privalo bendradarbiauti ir įdėti savo garbingą indėlį sprendžiant pabėgelių problemas..

Pasaulinę pabėgėlių dieną, kuri minima kiekvienais metais birželio 20 d., UNHCR atkreipia dėmesį į milijonų pabėgelių stiprybę, drąsą ir ištvermę. Šiais metais per Pasaulinę pabėgėlių dieną taip pat bus kviečiama išreikšti palaikymą pabėgelių šeimoms.

Pasirašydami #WithRefugees peticiją viso pasaulio žmonės gali pakviesti vyriausybes bendradarbiauti ir įdėti savo garbingą indėlį sprendžiant pabėgelių problemas.

#WithRefugees peticija bus pristatyta į JT būstinę Niujorke prieš JT Generalinę asamblėją, kuri vyks rugsėjo 19 d. Peticijoje vyriausybių prašoma:

• užtikrinti, kad kiekvienas pabėgelis vaikas gautų išsilavinimą;
• užtikrinti, kad kiekviena pabėgelių šeima turėtų saugią vietą gyventi;
• užtikrinti, kad kiekvienas pabėgelis galėtų dirbti arba įgyti naujų įgūdžių, kurie padėtų prisidėti prie savo bendruomenės.

Pasirašykite peticiją ir parodykite, kad pasaulis palaiko pabėgelius (#WithRefugees)
 

Pin It on Pinterest

X