Carmen tikisi, kad jos darbas įkvėps kitas moteris

Carmen su dukra pabėgo iš Kolumbijos nuo smurto

Carmen Perea, 41: „Mano vardas Carmen Perea. Gimiau Kolumbijos mieste Buenaventuroje. Šiuo metu gyvenu Ekvadore. Siuvu moteriškus batelius. Pabėgau iš šalies dėl smurto. Turėjau bėgti, kai jie užmušė mano brolį. Likti buvo per daug pavojinga. Negalėjau auginti savo dukros tokioje smurto aplinkoje.

Atvykau į Ekvadorą prieš 10 metų. Čia įsitraukiau į pabėgėlių integravimo kampaniją ir tapau jų kampanijos atstove #SmileWeAreIntegrating. Bendradarbiaudama sutikau Ile Miranda – žymią Ekvadoro batų dizainerę. Kartu su ja sukūrėme gladiatoriaus stiliaus sandalus„She loved me“ by Ile“. Pavadinimas reiškia paprastos moters, kuri siekia geriau gyventi, kovą. Tikime, kad mylėdamos pačios save ir tikėdamos savimi, galėsime užtikrinti geresnį gyvenimą ne tik sau, bet ir savo vaikams.”

„Mane šiltai sutiko Ekvadoro žmonės bei vyriausybės atstovai. Tai buvo puiki proga mano nedidelei šeimai tobulėti ir išnaudoti galimybes.“

Carmen mano, kad jos bateliai simbolizuoja kasdienę moters kovą. Bateliai, kurie simbolizuoja stilių ir drąsą. Carmen mėgaujasi susiūdama atskiras gladiatoriaus sandalų dalis. Sandalai – tai jos bendradarbiavimo su Ekvadoro batų dizainere Ile Miranda produktas

carmen1

Ekvadoras. Jauniausioji pabėgelės iš Kolumbijos Carmen dukra stebi, kaip mama savo batų dirbtuvėje gamina rankų darbo gladiatoriaus basutes.

carmen8

Ekvadoras. Pabėgelės iš Kolumbijos Carmen prekės ženklas ant gladiatoriaus basučių.

carmen5

Ekvadoras. Pabėgelė iš Kolumbijos Carmen tiki, kad jos darbas padės įkvėpti kitas pabėgeles moteris būti atkaklioms ir ištvermingoms. Carmen pabėgo iš Buenaventuros (Kolumbija), kai buvo nužudytas jos brolis. Ji norėjo auginti dukras saugioje vietoje.

carmen6

Ekvadoras. Pabėgelė iš Kolumbijos Carmen savo dirbtuvėje rankomis dailina kiekvieną gladiatoriaus basutę, dažnai dirbdama iki vėlyvos nakties. Ji tikisi, kad jos darbas įkvėps kitas moteris.

carmen2

Ekvadoras. Kai nekuria basučių savo dirbtuvėje, pabėgelė iš Kolumbijos Carmen leidžia laiką su dukterimis.

carmen7

Ekvadoras. Pabėgelė iš Kolumbijos Carmen savo dirbtuvėje rankomis dailina kiekvieną gladiatoriaus basutę. Jauniausioji dukra palaiko jai draugiją.

carmen3

Ekvadoras. Pabėgelės iš Kolumbijos Carmen jauniausioji dukra žaidžia savo mamos dirbtuvėje tarp basučių raištelių.


Carmen Perea pabėgo į Ekvadorą 2006 m. po to, kai buvo nužudytas jos brolis. Ši tragedija paskatino ją bėgti iš gimtojo Buenaventuros miesto ginkluoto smurto protrūkio metu. Kolumbija užima antrą vietą pasaulyje, po Sirijos, pagal šalies viduje perkeltųjų asmenų skaičių – apytikriai 6,5 milijono žmonių.

Smurtas ir konfliktai Buenaventuroje tęsiasi ilgiau nei penkis dešimtmečius. Dėl nelegalių ginkluotų grupuočių susirėmimų pramonės uostamiestyje smurto ir gyventojų perkėlimo rodikliai yra vieni iš aukščiausių. Šių grupuočių nariai, siekdami išlaikyti kontrolę, dažnai nusitaiko į moteris, kankina, prievartauja ir žudo keršydami, kad išlaikytų kontrolę. Nuo 2000 m. į Kolumbiją atvyko apie 200 000 pabėgėlių.

Dėl savo nenuilstamo integravimo į Ekvadoro visuomenę darbo, Carmen pradėjo nedidelį batelių siuvimo moterims verslą.

Parodykite savo solidarumą su pabėgėliais (#WithRefugees). Pasirašykite mūsų peticiją. Pasirašykite šiandien


Likite prisijungę. Sekite mus:

Right Petition Text – LT

Parodykite savo solidarumą su pabėgėliais (#WithRefugees).

Pasirašykite mūsų peticiją.

Pasirašykite šiandien

Pin It on Pinterest

X