Prominenti atbalstītāji

Labās gribas sūtņi

Mūsu labās gribas vēstnieki ir dažas no atpazīstamākajām ANO Bēgļu aģentūras sejām sabiedrībā, to vidū ir aktieri Keita Blanšeta, Bens Stillers un Kristina Deivisa, autori Kaleds Hosseini un olimpiskais peldētājs Jusra Mardini. Ar savu ietekmi, uzcītību un smago darbu viņi ikvienā pasaules nostūrī palīdz vairot izpratni par ANO Bēgļu aģentūru un tās nozīmi.

Pilnu labās gribas sūtņu sarakstu skatiet šeit (angļu valodā).

Augsta līmeņa atbalstītāji

ANO Bēgļu aģentūra palīdz arī citi augsta līmeņa atbalstītāji – to saraksts ir garš. Ar savu ietekmi un iesaisti viņi atbalsta mūsu darbu, pastāvīgi sekmējot līdzekļu vākšanu un informētības veicināšanu bēgļu jautājumos, kā arī uzrunājot sabiedrību ar bēgļu pieredzes stāstiem. Pilnu ANO Bēgļu aģentūras augsta profila atbalstītāju sarakstu skatīt šeit (angļu valodā).

Īpašā sūtne Andželīna Džolija

Pēc gadiem ilgas aizrautīgas darbības ANO Bēgļu aģentūras un bēgļu labā Andželīna Džolija 2012. gada aprīlī tika iecelta par īpašo sūtni.

Izvēršot savu darbību, Andželīna Džolija koncentrējas uz lielām krīzēm, kuru dēļ masveidā jāpārvieto iedzīvotājus. Diplomātiskajā līmenī viņa iestājas par ANO Bēgļu aģentūru un Augsto komisāru, kā arī pārstāv to. Tāpat viņa sadarbojas ar lēmumu pieņēmējiem globālās piespiedu pārvietošanas jautājumos.

Ar savu darbu viņa ir sniegusi ieguldījumu vitāli svarīgā procesā, lai rastu risinājumus cilvēkiem, kas spiesti bēgt no savām mājām. Papildu informācija ir pieejama šeit (angļu valodā).