Close sites icon close
Search form

Meklējiet valsts vietni.

Valsts profils

Valsts mājas lapa

ANO Bēgļu aģentūra atbalstījusi Ziemassvētku pasākumu patvēruma meklētāju bērniem Latvijā

Paziņojumi Presei

ANO Bēgļu aģentūra atbalstījusi Ziemassvētku pasākumu patvēruma meklētāju bērniem Latvijā

Bērni un viņu ģimenes bija aicinātas apmeklēt kino un satikt Ziemassvētku vecīti, kā arī saņemt sarūpētās dāvanas. Pasākumu kopīgi organizēja vairākas sabiedriskās organizācijas un partneri, dāvanu sarūpēšanā iesaistījās arī vietējā sabiedrība.
29 Decembris 2022 Pieejams arī:
© NGO I Want to Help Refugees

Š.g. 19.decembrī ANO Bēgļu aģentūra (UNHCR) atbalstīja Ziemassvētku labdarības pasākumu patvēruma meklētāju bērniem Latvijā, kura iniciatīvas autori un atbalstītāji bija Sabiedrības Integrācijas fonds, UNHCR partneris nevalstiskā organizācija “Gribu palīdzēt bēgļiem”, Caritas Latvija, Latvijas Sarkanais krusts un Patvēruma meklētāju centrs Muceniekos.

Patvēruma meklētāju bērni un viņu ģimenes bija aicinātas uz kino filmu “Circenīša Ziemassvētki” latviešu valodā, pēc kuras bērnus iepriecināja Ziemassvētku vecītis ar dāvanām.

ANO Bēgļu aģentūras pārstāvniecība Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs nodrošināja bērniem transportu uz un no Patvēruma meklētāju centra Muceniekos.

Ziemassvētku pasākums patvēruma meklētāju bērniem notiek jau septīto gadu ar dažādu sabiedrisko organizāciju un citu partneru atbalstu.