ÜRO Pagulaste Ülemvoliniku Ameti (UNHCR) Põhja- ja Baltimaade esindus

ÜRO Pagulaste Ülemvoliniku Ameti (UNHCR) Põhja- ja Baltimaade esindus
Aadress:
Wenner-Gren Center,
Sveavägen 166, 15. korrus
11346, Stockholm
Rootsi

Telefon: +46 10 10 12 800
Email: [email protected]

Kui soovite meid külastada, palume sellest ette teatada. Helistage meile kolmapäeviti 9.30–12.00 (10.30–13.00 Eesti aja järgi).

Palun võtke arvesse, et vastus võib viibida, kuna teeme kaugtööd.

 

Info pagulastele ja varjupaigataotlejatele 

Kui te olete pagulane või varjupaigataotleja ja otsite teavet või juriidilist nõu, lugege esmalt meie korduma kippuvaid küsimusi (inglise keeles), mis annavad teavet selle kohta, millistes küsimustes UNHCRi Põhja- ja Baltimaade esindus saab või ei saa aidata.

Leidke teavet ja juhiseid UNHCRi Eesti abi veebisaidilt siit (inglise keeles).

 

Pressikontakt

Juhul kui teie päring on seotud meediaga ja te soovite UNCHR-i ametnikult kommentaari või teha temaga intervjuud, siis leiate meie pressiesindajate kontaktid siit. Lugege ka meie infokogumikku, kust leiate asjakohaseid materjale ja teavet.

 

Töö UNHCR-i heaks

UNHCR-is töötades on teil ainulaadne võimalus muuta pagulaste ja teist sundümberasustatud inimeste elu igal pool maailmas. 

UNHCR-i töötajad kaitsevad ja aitavad konflikti ja tagakiusamise eest põgenevaid inimesi kriitilisel ajal, mil sundümberasumine on rekordiliselt suur. 

Meie kolleegidel on erialased oskused paljudes valdkondades, sh õiguslik kaitse, haldus, kogukonnateenused, avalikud suhted, tervishoid jpm. UNHCR otsib alati võimalust uusi talente värvata.  

Globaalsed võimalused 

Teavet vabadest töökohtadest UNHCR-is üle kogu maailma leiate UNHCR-i karjääriveebilehelt (inglise keeles).

Teave piirkondlike tööpakkumiste kohta (inglise keeles).