'
;

Erasektor toetab

Peaaegu 60 miljonit inimest kogu maailmas on sunnitud kodudest lahkuma ja nende vajadused suurenevad kiiresti. Nende kaitseks mõeldud rahastuses on aga üha kasvav tühimik.

Usume, et traagiliselt katki rebitud elusid saab parandada, kui pagulased saavad vajalikku tuge. Tänu üksiktoetajatele ja ärijuhtide pühendumusele pakume me lootust, turvalisust ja eneseväärikust miljonitele. Koos töötades saame neil aidata luua paremat ja helgemat tulevikku.

Erasektori toetus süstib uut ja hädavajalikku energiat pagulaste vajadustele vastamiseks. Mõned maailma juhtivad ettevõtted juba aitavad meil suurendada oma mõju ja võimet muutusi teha, andes elupäästvat abi ja jätkusuutlikke lahendusi miljonitele peredele kogu maailmas.

“Meil on au töötada koos UNHCR’i kogenud töötajatega. Nad on sama kirglikud ja motiveeritud kui meiegi, muutmaks pagulaslaagrites elavate laste igapäevaelu paremaks. Kolleegid IKEAs on sama uhked meie partnerluse ja töötamise üle ettevõttes, mis hoolib sügavalt pagulastest laste heaolust.”

Per Heggenes, IKEA fondi tegevjuht

Koostöö UNHCR-iga annab ettevõtetele brändingu-, turundus- ja kasvamisvõimalusi. Ühised algatused võivad sisendada ka uhkust ja lojaalsust töötajatesse, samuti usaldust ja usaldusväärsust klientidesse ja otsustajatesse. Eelisteks on ettevõtte positsioneerimine sotsiaalse ettevõttena, rahvusvahelise profiili loomine, uute ja tekkivate turgude mõistmine, kohalike ja rahvusvaheliste partnerite leidmine ja mõnel juhul ka uute toodete ja lahenduste ühine arendamine.

Oleme rahvusvahelised:

  •  UNHCR on kohal enam kui 125 riigis üle kogu maailma, töötades koos valitsuste, vabaühenduste, erasektori, kogukonnagruppide, võõrustavate kogukondade ja pagulastega.
  • Saame asjad tehtud: hädaolukorra tekkimisel suudame 72 tunni jooksul mobiliseerida piisavalt varustust ja elupäästvat tuge 50 000 inimesele ning esmatarbevahendite varu veel 550 000 inimesele.
  • Muudame inimeste elusid: me pole kohal mitte ainult siis, kui inimesed oma elude päästmiseks põgenevad – oleme kohal ka aitamaks neil taas kodu leida, olgu see seal kust nad alustasid või uues kohas. Viimase 15 aastaga oleme aidanud enam kui 10 miljonil inimesel kodu leida.
  • Meid saab usaldada: kahekordse Nobeli rahupreemia laureaadina on meil 65 aastat kogemusi, et teada, mis toimib mõnes kõige keerulisemas keskkonnas kogu maailmas. Me teame, kuidas panna rahalised vahendid ja annetused tõhusalt toimima, tagamaks nende abil suurima kasu inimestele, kes on kaotanud kõik, ja aidates neil uuesti alustada.
  • Maailm on meie poolel: enam kui 140 riiki on ühinenud 1951. a pagulasseisundi konventsiooniga, lubades turvalist varjupaika, kui me seda palume ja ohutut läbipääsu neile, kes vajavad pakilist abi.