ÜRO Pagulaste Ülemvoliniku Ameti (UNHCR) Põhja- ja Baltimaade esindus

Aadress:
Wenner-Gren Center,
Sveavägen 166, 15. korrus
11346, Stockholm
Rootsi

Telefon: +46 10 10 12 800

Email: [email protected]

Kui soovite meid külastada, palume sellest ette teatada. Saad meiega telefoni teel ühendust esmaspäevast reedeni kell 10-11 hommikul (kell 11-12 Eesti aja järgi).

Palun võtke arvesse, et vastus võib viibida, kuna teeme kaugtööd. 

 

Info pagulastele ja varjupaigataotlejatele

Palun lugege korduma kippuvaid küsimusi (inglise keeles), kus on kirjas, milliste probleemide puhul UNHCR-i Põhja- ja Baltimaade esindus saab aidata ning kellega kontakti võtta, kui vajate õigusabi, või kuidas meiega ühendust võtta.

Koroonaviirusega (COVID-19) seonduva info leiate siit.

 

Pressikontakt

Juhul kui teie päring on seotud meediaga ja te soovite UNCHR-i ametnikult kommentaari või teha temaga intervjuud, siis leiate meie pressiesindajate kontaktid siit. Lugege ka meie infokogumikku, kust leiate asjakohaseid materjale ja teavet.

 

Töö UNHCR-i heaks

UNHCR-is töötades on teil ainulaadne võimalus muuta pagulaste ja teist sundümberasustatud inimeste elu igal pool maailmas. 

UNHCR-i töötajad kaitsevad ja aitavad konflikti ja tagakiusamise eest põgenevaid inimesi kriitilisel ajal, mil sundümberasumine on rekordiliselt suur. 

Meie kolleegidel on erialased oskused paljudes valdkondades, sh õiguslik kaitse, haldus, kogukonnateenused, avalikud suhted, tervishoid jpm. UNHCR otsib alati võimalust uusi talente värvata.  

Globaalsed võimalused

Teavet vabadest töökohtadest UNHCR-is üle kogu maailma leiate UNHCR-i karjääriveebilehelt (inglise keeles).

Teave piirkondlike tööpakkumiste kohta (inglise keeles).