Silmapaistavad toetajad

Hea tahte saadikud

UNHCR-i hea tahte saadikud on avalikkusele tuttavad inimesed, teiste seas näitlejad Cate Blanchett, Ben Stiller ja Kristin Davis, kirjanik Khaled Hosseini ja olümpiaujuja Yusra Mardini. Oma mõju, pühendumuse ja tubli tööga aitavad nad tõsta teadlikkust UNHCR-i tegevusest ja eesmärgist igas maailmanurgas.

Täielikku nimekirja UNHCR-i hea tahte saadikutest saab näha siin (inglise keeles).

 

Kõrge profiiliga toetajad

UNHCR-i toetavad ka väga paljud kõrge profiiliga toetajad. Nad toetavad UNHCR-i tööd, kasutades pidevalt oma mõjukust ja lüües kaasa, et aidata hankida rahalist tuge ja tõsta inimeste teadlikkust pagulasteemades ning aidata pagulastel oma häält kuuldavaks teha. Täielikku nimekirja UNHCR-i kõrge profiiliga toetajatest saab näha siin (inglise keeles).

 

Erisaadik Angelina Jolie

Angelina Jolie nimetati erisaadikuks aprillis 2012, pärast aastaid kestnud pühendunud tööd UNHCR-i ja pagulaste heaks. Angelina Jolie keskendub oma laiemas rollis suurtele kriisidele, mis põhjustavad rahvamasside ümberasumist, esindades ja kaitstes UNHCR-i ja Ülemvoliniku huvisid diplomaatilisel tasandil. Ta suhtleb ka otsustajatega sundümberasumise teemadel.

Oma tööga on ta kaasa aidanud eluliselt tähtsas protsessis, otsides lahendusi inimeste jaoks, kes on pidanud oma kodudest lahkuma. Lugege rohkem siit (inglise keeles).