UNHCR atstovybė Šiaurės ir Baltijos šalims

Adresas:
Wenner-Gren Center,
Sveavägen 166, 15 aukštas
11346, Stokholmas
ŠVEDIJA

Telefono Numeris: +46 10 10 12 800

El. paštas: [email protected]

Prašome įsidėmėti, kad mes nepriimame vizitų be išankstinio sutikimo. Prašome paskambinti mums telefonu: Pirmadienis – penktadienis nuo 10:00-12:00 ir 14:00-16:00 (11:00-13:00 ir 15:00-17:00 Lietuvos laiku).

Pranešame, kad dėl riboto personalo skaičiaus mūsų atsakymas gali užtrukti ilgiau nei įprastai.

 

Informacija pabėgėliams ir prieglobsčio prašytojams

Jei esate pabėgėlis arba prieglobsčio prašytojas ir ieškote informacijos ar teisinės konsultacijos, pirmiausia perskaitykite mūsų dažniausiai užduodamus klausimus (anglų kalba), kuriuose pateikiama informacija, kokiais klausimais UNHCR atstovybė Šiaurės ir Baltijos šalims gali arba negali padėti.

Informacijos ir patarimų rasite UNHCR pagalbos svetainėse Lietuva čia (anglų kalba).

Atstovai spaudai

Jeigu jūsų klausimai yra susiję su medijomis, arba norite surengti pokalbį ar gauti komentarą iš UNHCR darbuotojų, tuomet prašome susisiekti su mūsų atstovu spaudai, kurio kontaktus rasite čia. Taip pat prašome peržiūrėti mūsų turimus duomenis ir išteklius su atitinkamais dokumentais čia.

Susisiekite su mūsų biuru Vilniuje, Lietuvoje
A. Jakšto g. 12, LT-01105, Vilnius, Lietuva
Telefono numeris: +370 5210 7416
El. paštas: [email protected]

 

Užimtumas

Darbas UNHCR sukuria išskirtinę galimybę iš esmės pakeisti pabėgėlių ir asmenų, kurie buvo priversti persikelti gyvenimus visame pasaulyje.

Atsidavę UNHCR darbuotojai dirba kartu siekdami apsaugoti ir padėti asmenims bėgantiems iš konflikto zonų ir persekiojimo ypač svarbiu metu, kuomet priverstinis persikėlimas visame pasaulyje siekia rekordines aukštumas.

Mūsų kolegos turi specializuotų žinių, tokių kaip: teisinė apsauga, administravimas, darbas su visuomene, viešieji ryšiai, sveikata ir daug kitų – ir UNHCR visuomet ieško naujų talentų.

Pasaulinės galimybės

Visa informacija apie laisvas darbo vietas pasaulinėje UNHCR organizacijoje galite rasti UNHCR Karjeros puslapyje (anglų kalba).

Informacija apie galimybes regionuose rasite čia (anglų kalba).