Žymūs rėmėjai

Geros valios ambasadoriai

Mūsų geros valios ambasadoriai yra vieni labiausiai atpažįstamų viešųjų UNHCR veidų. Tarp jų yra  tokie aktoriai kaip Cate Blanchet, Ben Stiller ir Kristin Davis, taip pat rašytojas Khaled Hosseini ir olimpinė plaukikė Yusra Mardini. Jie padeda skleisti žinią apie UNHCR ir mūsų misiją į kiekvieną pasaulio kampelį pasitelkdami savo įtaką, atsidavimą ir sunkiai dirbdami.

Pilną Geros valios ambasadorių sąrašą rasite čia 

Angelina Jolie – buvusi UNHCR Specialioji pasiuntinė

Angelina Jolie paskyrė daugiau nei 20 metų tarnybai UNHCR, JT pabėgėlių agentūrai. 2001–2012 m. ji dirbo geros valios ambasadore, o 2012–2022 m. – specialiąja pasiuntine.

Atlikdama svarbų specialiosios pasiuntinės vaidmenį, Angelina Jolie panaudojo savo galingą balsą, kad padidintų supratimą ir paramą pabėgėliams. Per tą laiką, kai dirbo UNHCR, ji įvykdė daugiau nei 60 misijų į įvairias pasaulio šalis, po kurių liudijo kančias ir atsparumą bei ragino ieškoti skubių sprendimų, kaip geriau apsaugoti perkeltųjų asmenų ir pabėgėlių teises bei užtikrinti jų saugumą.

2022 m. gruodį Angelina Jolie atsistatydino iš specialiosios pasiuntinės pareigų, kad galėtų užsiimti įvairiais humanitariniais ir žmogaus teisių klausimais. Tačiau pabėgėlių ir priverstinio persikėlimo klausimai išliks jos, vienos įtakingiausių pabėgėlių teisių šalininkių, veikloje.

Žymūs rėmėjai

UNHCR taip pat remia keli kiti ambasadoriai, tokie kaip aktoriai Stanley Tucci ir Gugu Mbatha-Raw bei dainininkas Mika. Mūsų garsūs rėmėjai parodė įsipareigojimą UNHCR darbui reguliariai naudodami savo įtaką, atsidavimą ir sunkų darbą padedant surinkti paramos lėšas, informuodami ir prisidedami prie advokacijos pabėgėlių klausimais.

Peržiūrėkite visą UNHCR žymių rėmėjų sąrašą čia