Žymūs rėmėjai

Geros valios ambasadoriai

Mūsų Geros valios ambasadoriai yra vieni labiausiai atpažįstamų viešųjų UNHCR veidų; tarp jų yra aktoriai Cate Blanchet, Ben Stiller ir Kristin Davis, autorius Khaled Hosseini ir olimpinė plaukikė Yusra Mardini. Jie padeda skleisti žinią apie UNHCR ir mūsų misiją į kiekvieną pasaulio kampelį; jie tai daro pasitelkdami savo įtaką, atsidavimą ir sunkų darbą.

Pilną Geros valios ambasadorių sąrašą rasite čia (anglų kalba).

 

Žymus rėmėjai

UNHCR taip pat džiaugiasi ilgu garsios reputacijos rėmėjų sąrašu ir jų teikiama parama. UNHCR darbą jie remia nepailstamai naudodami savo įtaką ir dalyvaudami lėšų rinkime bei informuotumo apie pabėgėlių situaciją didinime, taip pat ir padėdami pabėgėliams suteikti balsą. Pilną UNHCR garsios reputacijos rėmėjų sąrašą rasite čia (anglų kalba).

 

Specialioji pasiuntinė Angelina Jolie

Po daugelio metų dedikacijos UNHCR veiklai ir pabėgėliams, 2012 m. balandžio mėnesį Angelina Joli buvo įvardyta Specialiąją pasiuntine. Savo praplėstu vaidmeniu, Angelina Joli atsiduoda didžiosioms krizinėms situacijoms, kurios sukelia masinius populiacijų persikėlimus, palaiko ir atstovauja UNHCR ir Vyriausiajam komisarui diplomatinėje erdvėje. Ji taip pat aktyviai bendrauja su sprendimų priėmėjais, dirbančiais su pasaulinio masto persikėlimo sukuriamomis problemomis.

Atlikdama šį darbą, ji prisidėjo prie gyvybiškai svarbaus proceso surandant sprendimus žmonėms, kurie buvo priversti bėgti iš savo namų. Daugiau skaitykite čia (anglų kalba).